Sony HXR-MC20000E

Sony HXR-MC20000EPatrząc na wygląd jaki ma kamera sony HXR-MC2000E od razu widzimy, że jest to sprzęt wyjątkowy. Piękna obudowa i klasyczny czarny kolor kamery, sprawiają że spodoba się ona każdemu kamerzyście, bez względu na to do jakich nagrań będzie jej używał. Model ten kupimy za 5600 złotych. Cena jest przystępna i adekwatna do jakości sprzętu.

Kamera cyfrowa HD wyposażona jest w ergonomiczne mocowanie naramienne. Doskonale nadaje się do uwieczniania ślubów, wesel, czy też imprez okolicznościowych. Ta ultra kompaktowa kamera jest w stu procentach profesjonalna i każdy kto zawodowo związany jest z branżą wideo będzie zadowolony z jej funkcjonalności. Sprzęt wyposażono w sensor MOS Exmor R i zoom optyczny 12x oraz zoom cyfrowy 160x. Jest to bez wątpienia kamera, która może być przez wiele lat używana i na pewno nie straci na wartości.

Kamera została wyposażona w slot na kartę pamięci SD. Ekran kamery jest dotykowy i wyposażony w mikrofon oraz bardzo przydatną funkcję Direct Copy. Taka funkcja umożliwia dokonanie transferu wideo za pośrednictwem wejścia USB, z kamery na twardy dysk. Kamera zasługuje na najwyższą ocenę. W skali od jednego do dziesięciu śmiało można dać jej osiem punktów.

Posłuchaj co mówią profesjonaliści