Cyfrowa jakość obrazu

kamera SONY HDRCX220ERKamera cyfrowa SONY HDRCX220ER umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD. Wszystko za sprawą sześciokątnego obiektywu oraz rozszerzonego zoomu optycznego. 32x zoom sprawia, że istniej możliwość nagrywania obrazu i dźwięku niemal w każdych warunkach otoczenia. W kamerę wbudowany jest wyświetlacz LCD oraz przetwornik z inteligentną automatyką. Kamerą można robić zdjęcia oraz nagrywać filmy. Cieszy się ona łatwością obsługi, lekkością oraz wielka rozdzielczością. Kolor czerwony kamery intryguje i zachęca do zakupu.

Kamera cyfrowa SONY HDRCX220EB jest podobnym sprzętem. Również posiada sześciokątny obiektyw i 32x zoom. Pozostałe parametry ma bardzo podobne, lecz dostępna jest w kolorze czarnym. Posiada podobną cenę i jest stosowana do użytku głownie domowego, aby uwiecznić najpiękniejsze rodzinne chwile. Zobacz więcej…

Kamera cyfrowa SONY HDRPJ320EB także umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD. Ten model posiada rozszerzony zoom 55x, a także ważną funkcję czyli stabilizator obrazu Optical Steady Shot. Kamerę wyposażono w projektor wyświetlający obraz o wielkości do 250 cm. Niezwykła jakość odbioru i szerokie możliwości multimedialne sprawiają, że kamery Sony cieszą się niezwykłym powodzeniem.

Sprawdź jaka kamera jest najlepsza